Sosyal Sorumluluk Projemiz devam ediyor...

Bitlis Hizan Süttaşı İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören 7-11 yaş arası çocuklarımız için, KSK Ankara Altyapı ve Spor Okulları olarak başlattığımız sosyal sorumluluk projesinin ilk teslimatları tamamlandı. Okulun değerli sınıf öğretmeni Semra Hanım ve öğrenciler sitemiz aracılığıyla tüm Karşıyaka Camiası'na teşekkürlerini ilettiklerini belirttiler. Teslimatlar esnasında çekilen fotoğraflar için tıklayınız.

Gönderdiğimiz bu iki koli yardıma ek olarak, 7-11 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun, kullanmadığınız ve temiz durumdaki başta bot ve mont olmak üzere giysi, ayakkabılarınızı, kişisel temizlik amaçlı olarak kullanılabilecek kullanılmamış kolonyalı mendil, diş fırçası, diş macunu vb. gibi ürünleri, kırtasiye malzemelerini ve kitaplarınızı bu okulda öğrenim gören kardeşlerimize yollamak üzere sizden talep ediyoruz.

Yardımlarınızı en geç 16 Aralık 2012 Pazar gününe kadar Gazi Anadolu Lisesi ve Batıkent Yahya Çavuş İÖO’da bulunan spor okullarımıza iletmenizi rica ederiz.

Konu ile ilgili olarak iletişim bilgilerimiz aşağıdadır. Lütfen yardımlarınız için bizimle irtibata geçin.

KSK Ankara Altyapı ve Spor Okulları

İletişim için;

E-posta: iletisim@ankaraksk.com

Telefon: 0 312 438 19 11 ve 0 532 162 19 12

Teslimat Adresleri:

Spor Okulu I: Gazi Anadolu Lisesi 1. Cadde No: 15 Söğütözü-ANKARA

Spor Okulu II: Yahya Çavuş İlköğretim Okulu İlkyerleşim Mahallesi 9. Cadde 453. Sokak Batıkent-ANKARAYorum Yaz - Arşiv   1087 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sponsorlarımız